Piotr Bujak

Uprawnienia instruktorskie nr DJ0037 w zakresie kat. A,B,C,D,T,B+E,C+E. Praktyka instruktorska od 1995 roku.

Wykształcenie wyższe oraz kurs kwalifikacyjny dla kandydatów na egzaminatora. Posiada uprawnienie instruktora techniki jazdy nadane przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz certyfikat szkolenia na przewóz osób i rzeczy.

Prowadzi szkolenie oraz grafiki jazd - opiekun grupy 2. /kat. B, BE, C, CE/.

Jan Bujak

Uprawnienia instruktorskie od roku 1975, nr DJ 0001, wieloletni staż pedagogiczny w szkołach średnich – przedmioty: pojazdy silnikowe, przepisy ruchu drogowego, elektrotechnika.

Posiada certyfikat do prowadzenia szkoleń kierowców wykonujących transport drogowy osób i rzeczy. Instruktor doskonalenia techniki jazdy.

Ewa Bujak

Uprawnienia instruktorskie od 2000 r., nr DJ 0070, ukończyła Akademię Ekonomiczną w Jeleniej Górze. Posiada przygotowanie pedagogiczne. Nauczyciel szkoły średniej.

Zajęła I miejsce w konkursie INSTRUKTOR ROKU 2006 w Warszawie w konkurencji kobiet . Posiada uprawnienia instruktora doskonalenia techniki jazdy oraz certyfikat do szkoleń w zakresie przewozu osób i rzeczy.

Jarosław Gordziejonok

Uprawnienia instruktorskie od roku 1998, nr DJ0065 w zakresie kat. A, B, C, technik elektryk. Praktyka instruktorska w OSK ELKA-BUJAK od 2000r.